Partneři

temp

PLAYzone, český, herní portál. Hráčům nabízí plnohodnotné informace z herního prostředí, dále turnaje ve vybraných hrách a mnoho dalšího.

Webové stránky portálu

temp

Donatolive, slovenský streamer. Jedná se o streamera, který hraje hru Fortnite Battle Royale. Dále můžete vidět IRL streamy z jeho výletů po celém světě. A mnoho dalšího naleznete na jeho streamu.

Twitch kanál

temp

GodTouken, slovenský streamer. Jedná se o hráče hry Fortnite Battle Royale. V minulosti se zaměřoval na hru H1Z1. A mnoho dalšího naleznete na jeho streamu.

Twitch kanál

temp

Nespisda, slovenský streamer. Tento streamer má v oblibě několik her, mezi ně se řadí Fortnite, GTA V. a další. Zároveň se jedná i o tanečníka i streamera v jedné osobě.

Twitch kanál

temp

Fokz1k, český streamer. Tento streamer se zaměřuje na hru Fortnite, proto bude i součástí našeho turnaje.

Twitch kanál

temp

Theofficialsum, český streamer. Ryba která v aktuální době má hlavní hru Fortnite avšak pro volnější chvíle zde najdete také hry jako Cities:Skylines, Stronghold či Minecraft (Vybraný server) Rád tryhard, komunikaci.

Twitch kanál

temp

BassJ_, český streamer. Jedná se o streamera, který hraje několik her, mezi ně se řadí Fortnite, OSU, Counter Strike. A mnoho dalšího naleznete na jeho streamu.

Twitch kanál